Adana, Şakirpaşa (ADA) Türkiye
İzmir, Adnan Menderes (ADB) Türkiye
Uçak Bileti 05 Ekim Cumartesi

  • 08:55

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    10:30

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    1 saat 35 dakika

    Direkt Uçuş

    203.99 TL
    son 4 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 14:20

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    15:55

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    1 saat 35 dakika

    Direkt Uçuş

    203.99 TL
    son 4 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 07:50

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    09:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    1 saat 30 dakika

    Direkt Uçuş

    209.99 TL
    son 3 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 21:00

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    22:30

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    1 saat 30 dakika

    Direkt Uçuş

    309.99 TL
    son 3 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 09:45

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    12:50

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    3 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 17:05

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    20:40

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    3 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 17:05

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    21:35

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    4 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 17:05

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    22:45

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    5 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 17:05

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    23:50

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    6 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 21:55

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    01:15

    06 Ekim Pazar

    Adnan Menderes (ADB)

    3 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 17:05

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    21:35

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    4 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:20

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    16:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    4 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 07:55

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    12:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    4 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 03:40

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    08:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    4 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 18:30

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    23:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    4 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:20

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    17:15

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    4 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 17:00

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    22:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    5 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 05:55

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    11:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    5 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 03:40

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    09:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    5 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:20

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    18:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    6 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 17:00

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    23:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    6 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 05:55

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    12:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    6 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 07:55

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    14:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    6 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 13:50

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    19:55

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    6 saat 5 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş

  • 13:50

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    20:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    6 saat 30 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş

  • 14:25

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    20:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    5 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 18:30

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    01:15

    06 Ekim Pazar

    Adnan Menderes (ADB)

    6 saat 45 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş

  • 18:30

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    01:15

    06 Ekim Pazar

    Adnan Menderes (ADB)

    6 saat 45 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş

  • 13:15

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    17:15

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    4 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 13:15

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    18:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    5 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 13:15

    05 Ekim Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    20:20

    05 Ekim Cumartesi

    Adnan Menderes (ADB)

    7 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş