Adana, Şakirpaşa (ADA) Türkiye
Samsun, Çarşamba (SZF) Türkiye
Uçak Bileti 21 Aralık Cumartesi

  • 07:05

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    15:20

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    8 saat 15 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    257.94 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 22:10

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    00:55

    22 Aralık Pazar

    Çarşamba (SZF)

    2 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    287.95 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 10:10

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    15:20

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 22:40

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    04:10

    22 Aralık Pazar

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 08:45

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    15:20

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    6 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 00:45

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    07:40

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    6 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 20:20

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    04:10

    22 Aralık Pazar

    Çarşamba (SZF)

    7 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 19:10

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    04:10

    22 Aralık Pazar

    Çarşamba (SZF)

    9 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 22:40

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    07:40

    22 Aralık Pazar

    Çarşamba (SZF)

    9 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:55

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    22:25

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    9 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 05:00

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    15:20

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    10 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 20:50

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    09:15

    22 Aralık Pazar

    Çarşamba (SZF)

    12 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 06:30

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    15:20

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    8 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 00:45

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    10:00

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    9 saat 15 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 15:05

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    20:30

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 06:20

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    17:30

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    11 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 06:20

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    13:20

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    7 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 16:55

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    22:25

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:10

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    20:30

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    10 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 21:15

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    07:40

    22 Aralık Pazar

    Çarşamba (SZF)

    10 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 07:45

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    16:10

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    8 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 07:55

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    17:30

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    9 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 07:55

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    13:20

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 09:45

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    17:30

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    7 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 18:25

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    09:15

    22 Aralık Pazar

    Çarşamba (SZF)

    14 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 17:10

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    22:00

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    4 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 09:45

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    22:00

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    12 saat 15 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 11:40

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    17:30

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 11:40

    21 Aralık Cumartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    22:00

    21 Aralık Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    10 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş