Adana, Şakirpaşa (ADA) Türkiye
Trabzon, Trabzon (TZX) Türkiye
Uçak Bileti 01 Aralık Pazar

  • 14:25

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    15:45

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    1 saat 20 dakika

    Direkt Uçuş

  • 08:55

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    15:45

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    6 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 18:10

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    21:20

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    3 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 09:35

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    17:05

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    7 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 16:20

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    01:00

    02 Aralık Pazartesi

    Trabzon (TZX)

    8 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 20:20

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    01:40

    02 Aralık Pazartesi

    Trabzon (TZX)

    5 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 16:35

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    22:20

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    5 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 19:10

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    01:40

    02 Aralık Pazartesi

    Trabzon (TZX)

    6 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 07:05

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    13:50

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    6 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 05:00

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    13:50

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    8 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 16:35

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    01:40

    02 Aralık Pazartesi

    Trabzon (TZX)

    9 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 07:05

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    15:45

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    8 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 08:45

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    13:50

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    5 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 07:05

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    12:20

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    5 saat 15 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:55

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    19:30

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    6 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 05:00

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    12:20

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    7 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:10

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    19:30

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    9 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş