Ankara, Esenboğa (ESB) Türkiye
Samsun, Çarşamba (SZF) Türkiye
Uçak Bileti 28 Temmuz Salı

  • 23:55

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    00:55

    29 Temmuz Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    1 saat 0 dakika

    Direkt Uçuş

    212.99 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 06:20

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    10:25

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    4 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    363.98 TL
    son 3 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 06:20

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    16:30

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    10 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 08:35

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    16:30

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    7 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 11:30

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    16:30

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 21:05

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    10:25

    29 Temmuz Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    13 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 22:15

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    10:25

    29 Temmuz Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    12 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 16:05

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    19:30

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    3 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 03:45

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    08:00

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    4 saat 15 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:05

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    19:30

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    7 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 18:05

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    02:15

    29 Temmuz Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    8 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:25

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    21:40

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    9 saat 15 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    705.00 TL
    son 1 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 23:05

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    08:00

    29 Temmuz Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    8 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:05

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    19:30

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    9 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 16:05

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    02:15

    29 Temmuz Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    10 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 21:00

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    08:00

    29 Temmuz Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    11 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:05

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    21:40

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    9 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 21:00

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    02:15

    29 Temmuz Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 15 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 14:05

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    19:30

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 23:05

    28 Temmuz Salı

    Esenboğa (ESB)

    09:25

    29 Temmuz Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    10 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş