Gizlilik sözleşmesi

Bu Web sitesi, Cepyol A.Ş. tarafindan T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.

Şahsınıza ait bilgilerin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını, teyit ve taahhüd ederiz. Web sitesimizde bağlantılar ve içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk sahiplerine aittir, gizlilik esasları bağlantıların kendi gizlilik politikalarıyla belirlenir. Bu bağlantılar nedeniyle yaşanacak herhangi bir sorundan Cepyol A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Cepyol Web sitesinde toplanan şahsınıza ait bilgiler öncelikle taleplerinizi karşılamak üzere sonrasında ise sizlere daha iyi, kaliteli, hızlı hizmet sunabilmek, promosyon, kampanya çalışmalarımızı planlamak, hizmetlerimizi geliştirmek, e-posta gönderilirken yaşanabilecek sorunlara çözüm getirmek amacıyla kullanılmaktadır. İş bu bilgiler; hizmetin tam ve eksiksiz yerine getirilmesi, satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, piyasa bilgilerinin geliştirilmesi yönünden, Cepyol çalışanları ile paylaşılabilecek ve bunlar tarafından kullanılabilecektir.
Web sitesinde bulunan kişisel bilgiler Cepyol tarafından iletişim kampanyaları (elektronik posta, bülten vs.) dahilinde kullanıcılarını bilgilendirmek amacıyla da kullanılabilir. Bahse konu tanıtımlardan haberdar olmak istemezseniz dilediğiniz zaman size ulaşan e-mailde yer alan üyelikten ayrılma linkine tıklayarak bu aktiviteyi durdurabilir veya “Üyelik Bilgilerim” linkine tıklayarak hakkınızdaki bilgileri düzeltip, güncelleyebilirisiniz.

Bu Web sitesiyi kullanan ve şuan aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.