Budo Bileti

En uygun Budo Bileti

 

Ucuz Budo Bileti

BUDO Hakkında:
Bursa Büyükşehir Belediyesinin ulaşım kuruluşu olan BURULAŞ tarafından 2013 yılında İDO’ ya rakip yaratmak amacı ile BUDO kurulmuştur.
İlk Seferlerine Bursa-İstanbul güzergahından başlayan BUDO yolcu trafiğinin artması ve yolcularının talepleri doğrultusunda bir çok güzergaha karşılıklı seferler düzenlemektedir. Kabataş-Mudanya merkezli olarak hizmet veren BUDO, Kabataş iskelesinin düzenlenmesinden dolayı bu iskeleye geçici olarak hizmet verememektedir.
Budo;
Bursa,Mudanya-Armutlu , Bursa,Mudanya-Eminönü , Bursa,Mudanya-Büyükçekmece güzergahlarında karşılıklı seferleri düzenli olarak hizmet vermektedir.
Cepyol Web sitemiz ve mobil uygulamalarımız ile BUDO biletinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz biletinizi, iletişim bilgilerinize gönderilen rezervasyon kodunuz ile iskelelerde bulunan bilet otomatlarından bastırabilirsiniz. BUDO sefer saatlerini veya merak ettiğiniz her türü konuyu 0850 850 99 16 numaralı BUDO Çağrı Merkezi numarasından öğrenebilirsiniz.