Diyarbakır, Diyarbakır (DIY) Türkiye
Adana, Şakirpaşa (ADA) Türkiye
Uçak Bileti 01 Aralık Pazar

  • 09:50

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    17:40

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    7 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    392.95 TL
    son 1 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 17:50

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    21:40

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    3 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:00

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    15:50

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    5 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 07:15

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    15:05

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    7 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:00

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    19:25

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:40

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    21:55

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 15 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:40

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    18:15

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    5 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:40

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    19:25

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    6 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 20:20

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    04:05

    02 Aralık Pazartesi

    Şakirpaşa (ADA)

    7 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:40

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    21:45

    01 Aralık Pazar

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş