Diyarbakır, Diyarbakır (DIY) Türkiye
İzmir, Adnan Menderes (ADB) Türkiye
Uçak Bileti 11 Şubat Salı

  • 22:10

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    00:25

    12 Şubat Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    2 saat 15 dakika

    Direkt Uçuş

  • 10:20

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    17:25

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    7 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    273.78 TL
    son 1 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 09:10

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    11:25

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    2 saat 15 dakika

    Direkt Uçuş

    287.99 TL
    son 2 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 14:40

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    20:05

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    5 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    288.78 TL
    son 4 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 14:40

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    19:20

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    4 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 21:15

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    07:10

    12 Şubat Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    9 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 21:15

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    08:15

    12 Şubat Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    11 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:20

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    16:10

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    5 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    323.78 TL
    son 1 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 21:45

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    01:15

    12 Şubat Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    3 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    328.75 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 07:15

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    12:50

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    5 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 07:15

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    14:10

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    6 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 07:15

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    16:25

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    9 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:40

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    21:45

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    9 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 05:55

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    09:20

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    3 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:40

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    17:20

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    4 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 20:25

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    01:15

    12 Şubat Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    4 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:40

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    19:20

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    6 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 20:25

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    03:25

    12 Şubat Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    7 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:40

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    20:20

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    7 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 05:55

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    12:50

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    6 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:00

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    17:20

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    7 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:00

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    15:00

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    5 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:00

    11 Şubat Salı

    Diyarbakır (DIY)

    19:20

    11 Şubat Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    9 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş