Cepyol.com, ulaşımdan konaklamaya kadar her türlü seyahat planlamanızı gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir mobil seyahat uygulamasıdır.

2013 yılında Turizm Teknolojileri Zirvesi’nde “En İyi Mobil Uygulama” ödülü alan cepyol.com’un çıkış amacı, uçak,otobüs,ido biletlerinin otel ve araç kiralama rezervasyonlarının mobil platformlardan karşılaştırma yapılarak satın alınabilmesini sağlamaktır.

Uygulama içerisinde 70’den fazla otobüs şirketinin yanı sıra, 800’den fazla yerli ve yabancı havayolunun biletleri satın alınabilmektedir. Ayrıca, tüm havayollarının iniş ve kalkış saatleri de bu sistem çerçevesinde anlık olarak takip edilebilmektedir. Tüm bu hizmetlere ek olarak, cepyol.com kullanıcıları 250.000’nin üzerinde otelde rezervasyon ve 700’den fazla lokasyonda araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilmektedirler.

En son olarak, Türkiye’de ilk defa, ister araçlı ister araçsız salon ve koltuk seçimine kadar İDO biletlerini de tüm detaylarıyla sunan cepyol.com’dan İstanbul Deniz Otobüsleri ile İstanbul Şehir Hatları Vapurları sefer saatlerine de kolayca ulaşılabilmektedir.

Uygulamadan yararlanmak isteyenler, bilgisayarlarından cepyol.com adresine girebilir, mobil cihazlarının uygulama dükkanlarından Cepyol uygulamasını ücretsiz indirebilir ya da mobil cihazlarının browser’ından (arama) www.cepyol.com adresine ulaşabilirler.

Tüm kullanıcılar, uygulamanın basit menüsü üzerinden diledikleri yerlere seyahatlerini planlayıp, biletlerini en uygun fiyata alabilir; gidecekleri yerlerde ihtiyaçları olan sürelerde arzu ettikleri marka araçları kiralayabilir ve otel rezervasyonlarını gerçekleştirebilirler.

Teknolojik altyapı olarak iPhone, Android, Windows 8, Blackberry İnternet ve Mobil İnternet platformlarında hizmet vermekte olan cepyol.com’un ücretsiz bir servis olduğunu da hatırlatmak isteriz. Sistem içinde, biletlerin kendi öz fiyatı dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Cepyol.com, bir Cepyol A.Ş markasıdır.

Cepyol.com tarafından satılan uçak biletlerin ilgili tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş (IATA Kodu : 8822861) tarafından yapılmaktadır.

Bizi Facebook,Twitter ve Google+’tan takip edebilirsiniz.