İstanbul, İstanbul (IST) Türkiye
Trabzon, Trabzon (TZX) Türkiye
Uçak Bileti 28 Temmuz Salı

  • 19:05

    28 Temmuz Salı

    İstanbul (IST)

    20:40

    28 Temmuz Salı

    Trabzon (TZX)

    1 saat 35 dakika

    Direkt Uçuş

  • 19:55

    28 Temmuz Salı

    İstanbul (IST)

    21:35

    28 Temmuz Salı

    Trabzon (TZX)

    1 saat 40 dakika

    Direkt Uçuş

  • 06:50

    28 Temmuz Salı

    İstanbul (IST)

    08:25

    28 Temmuz Salı

    Trabzon (TZX)

    1 saat 35 dakika

    Direkt Uçuş

  • 17:35

    28 Temmuz Salı

    İstanbul (IST)

    19:10

    28 Temmuz Salı

    Trabzon (TZX)

    1 saat 35 dakika

    Direkt Uçuş

  • 00:45

    28 Temmuz Salı

    İstanbul (IST)

    02:20

    28 Temmuz Salı

    Trabzon (TZX)

    1 saat 35 dakika

    Direkt Uçuş

  • 09:45

    28 Temmuz Salı

    İstanbul (IST)

    11:20

    28 Temmuz Salı

    Trabzon (TZX)

    1 saat 35 dakika

    Direkt Uçuş

  • 12:30

    28 Temmuz Salı

    İstanbul (IST)

    14:05

    28 Temmuz Salı

    Trabzon (TZX)

    1 saat 35 dakika

    Direkt Uçuş

  • 15:35

    28 Temmuz Salı

    İstanbul (IST)

    17:10

    28 Temmuz Salı

    Trabzon (TZX)

    1 saat 35 dakika

    Direkt Uçuş

  • 10:00

    28 Temmuz Salı

    İstanbul (IST)

    13:40

    28 Temmuz Salı

    Trabzon (TZX)

    3 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 08:00

    28 Temmuz Salı

    İstanbul (IST)

    13:40

    28 Temmuz Salı

    Trabzon (TZX)

    5 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş