İzmir, Adnan Menderes (ADB) Türkiye
Adana, Şakirpaşa (ADA) Türkiye
Uçak Bileti 28 Temmuz Salı

  • 06:30

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    07:55

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    1 saat 25 dakika

    Direkt Uçuş

    247.99 TL
    son 3 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 06:00

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    07:25

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    1 saat 25 dakika

    Direkt Uçuş

  • 17:55

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    19:20

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    1 saat 25 dakika

    Direkt Uçuş

  • 20:20

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    21:45

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    1 saat 25 dakika

    Direkt Uçuş

  • 19:10

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    20:35

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    1 saat 25 dakika

    Direkt Uçuş

  • 17:10

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    02:15

    29 Temmuz Çarşamba

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 22:30

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    08:05

    29 Temmuz Çarşamba

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 03:50

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    13:30

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 06:15

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    15:25

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 22:20

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    08:05

    29 Temmuz Çarşamba

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 08:35

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    17:20

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    8 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 06:15

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    09:40

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    3 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 13:10

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    22:50

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:35

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    19:35

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 13:10

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    17:20

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    4 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 08:35

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    13:30

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    4 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:55

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    17:20

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    6 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 03:50

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    10:35

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    6 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 15:10

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    22:50

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    7 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 22:30

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    02:15

    29 Temmuz Çarşamba

    Şakirpaşa (ADA)

    3 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 03:50

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    08:05

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    4 saat 15 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 15:10

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    19:35

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    4 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:55

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    15:25

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    4 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 20:05

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    02:15

    29 Temmuz Çarşamba

    Şakirpaşa (ADA)

    6 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 13:10

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    19:35

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    6 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 08:35

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    15:25

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    6 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 18:10

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    02:15

    29 Temmuz Çarşamba

    Şakirpaşa (ADA)

    8 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:55

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    19:35

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    8 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:55

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    20:25

    28 Temmuz Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş