İzmir, Adnan Menderes (ADB) Türkiye
Diyarbakır, Diyarbakır (DIY) Türkiye
Uçak Bileti 28 Temmuz Salı

  • 05:30

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    07:25

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    1 saat 55 dakika

    Direkt Uçuş

  • 20:15

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    22:10

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    1 saat 55 dakika

    Direkt Uçuş

  • 06:15

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    13:15

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    7 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 08:55

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    13:15

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    4 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:35

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    18:30

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    7 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 23:20

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    13:15

    29 Temmuz Çarşamba

    Diyarbakır (DIY)

    13 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 11:05

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    20:25

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    9 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 16:15

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    20:25

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    4 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 11:00

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    20:00

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    9 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 13:35

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    20:25

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    6 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:55

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    20:40

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    9 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 22:30

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    08:30

    29 Temmuz Çarşamba

    Diyarbakır (DIY)

    10 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:35

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    20:40

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    10 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 22:20

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    08:30

    29 Temmuz Çarşamba

    Diyarbakır (DIY)

    10 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 03:50

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    08:30

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    4 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 13:10

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    18:30

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    5 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 15:10

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    20:40

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    5 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 03:50

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    10:50

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    7 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 13:10

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    20:40

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    7 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:55

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    18:30

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    7 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 08:35

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    18:30

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    9 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 13:10

    28 Temmuz Salı

    Adnan Menderes (ADB)

    22:25

    28 Temmuz Salı

    Diyarbakır (DIY)

    9 saat 15 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş