Samsun, Çarşamba (SZF) Türkiye
İstanbul, İstanbul (IST) Türkiye
Uçak Bileti 28 Temmuz Salı

  • 04:10

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    05:50

    28 Temmuz Salı

    İstanbul (IST)

    1 saat 40 dakika

    Direkt Uçuş

  • 09:05

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    10:35

    28 Temmuz Salı

    İstanbul (IST)

    1 saat 30 dakika

    Direkt Uçuş

  • 20:35

    28 Temmuz Salı

    Çarşamba (SZF)

    22:05

    28 Temmuz Salı

    İstanbul (IST)

    1 saat 30 dakika

    Direkt Uçuş