Samsun, Çarşamba (SZF) Türkiye
Trabzon, Trabzon (TZX) Türkiye
Uçak Bileti 11 Şubat Salı

  • 06:00

    11 Şubat Salı

    Çarşamba (SZF)

    09:20

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    3 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    328.75 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 06:00

    11 Şubat Salı

    Çarşamba (SZF)

    13:15

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    7 saat 15 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 23:25

    11 Şubat Salı

    Çarşamba (SZF)

    08:55

    12 Şubat Çarşamba

    Trabzon (TZX)

    9 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:30

    11 Şubat Salı

    Çarşamba (SZF)

    19:45

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    9 saat 15 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 16:30

    11 Şubat Salı

    Çarşamba (SZF)

    23:00

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    6 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 05:40

    11 Şubat Salı

    Çarşamba (SZF)

    12:15

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    6 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 23:25

    11 Şubat Salı

    Çarşamba (SZF)

    08:25

    12 Şubat Çarşamba

    Trabzon (TZX)

    9 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 16:30

    11 Şubat Salı

    Çarşamba (SZF)

    01:40

    12 Şubat Çarşamba

    Trabzon (TZX)

    9 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 08:50

    11 Şubat Salı

    Çarşamba (SZF)

    18:10

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    9 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş