Trabzon, Trabzon (TZX) Türkiye
Adana, Şakirpaşa (ADA) Türkiye
Uçak Bileti 11 Şubat Salı

  • 12:50

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    14:15

    11 Şubat Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    1 saat 25 dakika

    Direkt Uçuş

  • 23:55

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    08:00

    12 Şubat Çarşamba

    Şakirpaşa (ADA)

    8 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    258.74 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 13:10

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    18:05

    11 Şubat Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    4 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 06:45

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    11:55

    11 Şubat Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    5 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 13:10

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    19:40

    11 Şubat Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    6 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 13:10

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    21:55

    11 Şubat Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    8 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 06:45

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    16:05

    11 Şubat Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 23:55

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    08:25

    12 Şubat Çarşamba

    Şakirpaşa (ADA)

    8 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 06:45

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    15:50

    11 Şubat Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 18:00

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    21:40

    11 Şubat Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    3 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    363.75 TL
    son 1 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 20:20

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    00:25

    12 Şubat Çarşamba

    Şakirpaşa (ADA)

    4 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 09:25

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    15:50

    11 Şubat Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    6 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 19:05

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    23:50

    11 Şubat Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    4 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 19:05

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    04:05

    12 Şubat Çarşamba

    Şakirpaşa (ADA)

    9 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 09:25

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    18:05

    11 Şubat Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    8 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 09:20

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    16:05

    11 Şubat Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    6 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 09:20

    11 Şubat Salı

    Trabzon (TZX)

    18:05

    11 Şubat Salı

    Şakirpaşa (ADA)

    8 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş