Trabzon, Trabzon (TZX) Türkiye
Diyarbakır, Diyarbakır (DIY) Türkiye
Uçak Bileti 01 Aralık Pazar

  • 13:15

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    19:25

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    6 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 09:20

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    19:25

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    10 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 14:45

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    00:55

    02 Aralık Pazartesi

    Diyarbakır (DIY)

    10 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    365.94 TL
    son 3 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 23:50

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    09:25

    02 Aralık Pazartesi

    Diyarbakır (DIY)

    9 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 20:05

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    09:50

    02 Aralık Pazartesi

    Diyarbakır (DIY)

    13 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 06:05

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    12:45

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    6 saat 40 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş

  • 05:40

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    20:15

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    14 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 08:05

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    20:15

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    12 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 09:50

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    17:15

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    7 saat 25 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş

  • 17:35

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    21:15

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    3 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:15

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    20:15

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    10 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    537.98 TL
    son 4 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 13:50

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    20:15

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    6 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 09:20

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    19:45

    01 Aralık Pazar

    Diyarbakır (DIY)

    10 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 22:25

    01 Aralık Pazar

    Trabzon (TZX)

    09:50

    02 Aralık Pazartesi

    Diyarbakır (DIY)

    11 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş