Trabzon, Trabzon (TZX) Türkiye
Samsun, Çarşamba (SZF) Türkiye
Uçak Bileti 25 Aralık Salı

  • Türkiye Kazanacak
    20:05

    25 Aralık Salı

    Trabzon (TZX)

    04:10

    26 Aralık Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    8 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    285.58 TL 263.88 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 06:05

    25 Aralık Salı

    Trabzon (TZX)

    09:05

    25 Aralık Salı

    Çarşamba (SZF)

    3 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    274.58 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 10:00

    25 Aralık Salı

    Trabzon (TZX)

    21:05

    25 Aralık Salı

    Çarşamba (SZF)

    11 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    274.58 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 06:00

    25 Aralık Salı

    Trabzon (TZX)

    10:40

    25 Aralık Salı

    Çarşamba (SZF)

    4 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    276.58 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • Türkiye Kazanacak
    09:30

    25 Aralık Salı

    Trabzon (TZX)

    15:15

    25 Aralık Salı

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    324.58 TL 298.98 TL
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 16:25

    25 Aralık Salı

    Trabzon (TZX)

    20:30

    25 Aralık Salı

    Çarşamba (SZF)

    4 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • Türkiye Kazanacak
    13:15

    25 Aralık Salı

    Trabzon (TZX)

    22:20

    25 Aralık Salı

    Çarşamba (SZF)

    9 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    354.58 TL 325.98 TL
    son 2 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları