Diyarbakır, Diyarbakır (DIY) Türkiye
Samsun, Çarşamba (SZF) Türkiye
Uçak Bileti 08 Şubat Cumartesi

  • 21:45

    08 Şubat Cumartesi

    Diyarbakır (DIY)

    00:55

    09 Şubat Pazar

    Çarşamba (SZF)

    3 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    328.75 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 20:25

    08 Şubat Cumartesi

    Diyarbakır (DIY)

    04:05

    09 Şubat Pazar

    Çarşamba (SZF)

    7 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 12:40

    08 Şubat Cumartesi

    Diyarbakır (DIY)

    22:30

    08 Şubat Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    9 saat 50 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 21:05

    08 Şubat Cumartesi

    Diyarbakır (DIY)

    09:15

    09 Şubat Pazar

    Çarşamba (SZF)

    12 saat 10 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 07:15

    08 Şubat Cumartesi

    Diyarbakır (DIY)

    15:35

    08 Şubat Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    8 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 08:55

    08 Şubat Cumartesi

    Diyarbakır (DIY)

    17:30

    08 Şubat Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    8 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 08:55

    08 Şubat Cumartesi

    Diyarbakır (DIY)

    13:20

    08 Şubat Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    4 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:00

    08 Şubat Cumartesi

    Diyarbakır (DIY)

    20:30

    08 Şubat Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    10 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 21:55

    08 Şubat Cumartesi

    Diyarbakır (DIY)

    07:55

    09 Şubat Pazar

    Çarşamba (SZF)

    10 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    458.74 TL
    son 1 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 14:40

    08 Şubat Cumartesi

    Diyarbakır (DIY)

    22:00

    08 Şubat Cumartesi

    Çarşamba (SZF)

    7 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş