İzmir, Adnan Menderes (ADB) Türkiye
Samsun, Çarşamba (SZF) Türkiye
Uçak Bileti 08 Mayıs Çarşamba

  • 07:15

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    08:50

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    1 saat 35 dakika

    Direkt Uçuş

  • 05:50

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    09:35

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    3 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    201.98 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 14:35

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    21:55

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    7 saat 20 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    221.98 TL
    son 4 koltuk
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 15:20

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    21:55

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    6 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    221.98 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 18:20

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    21:55

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    3 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    225.98 TL
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 21:50

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    00:55

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    3 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    254.00 TL
    son 2 koltuk
      Seç  
    İADESİZ !
    Uçuş Detayları
  • 20:50

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    00:35

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    3 saat 45 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 04:55

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    09:30

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    4 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 19:55

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    00:35

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    4 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 19:05

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    00:35

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 14:00

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    20:05

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    6 saat 5 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 11:00

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    17:40

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    6 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 18:00

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    00:55

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    6 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 23:15

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    06:50

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    7 saat 35 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 19:05

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    00:55

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 50 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş

  • 18:00

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    00:35

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    6 saat 35 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş

  • 19:05

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    00:55

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 50 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş

  • 13:55

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    20:05

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    6 saat 10 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş

  • 18:00

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    00:35

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    6 saat 35 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş

  • 19:50

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    23:45

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    3 saat 55 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 19:25

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    00:55

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 19:50

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    00:55

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 5 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş

  • 18:45

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    00:55

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    6 saat 10 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş

  • 13:15

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    17:40

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    4 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

    585.98 TL
    son 1 koltuk
      Seç  
    Uçuş Detayları
  • 12:15

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    17:40

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 18:45

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    23:45

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    5 saat 0 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 11:15

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    17:40

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    6 saat 25 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 17:15

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    23:45

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    6 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 16:15

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    23:45

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    7 saat 30 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 10:00

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    17:40

    08 Mayıs Çarşamba

    Çarşamba (SZF)

    7 saat 40 dakika

    1 Aktarmalı Uçuş

  • 18:45

    08 Mayıs Çarşamba

    Adnan Menderes (ADB)

    00:55

    09 Mayıs Perşembe

    Çarşamba (SZF)

    6 saat 10 dakika

    2 Aktarmalı Uçuş